Обрати квартиру

Callback form

Have a question? Call us for detailed advice

Take advantage of the promotion

One-room apartment

It has everything you need to live a successful young person or family - a perfectly structured area, wonderful views and maximum comfort.

Are you tired of typical planning? Do you want to stand out in everything? This apartment will only emphasize your personality. This is a place of inspiration and freedom.

(Українська)

Переваги придбання однокімнатної квартири

У багатьох з нас таке помешкання асоціюється з невеликими габаритами,тому що ще кілька десятків років тому однокімнатна квартира і справді мала невелику площу. Однак у 21 сторіччі підходи до планування помешкань у новобудовах суттєво змінилися. Житло покращеного, нестандартного планування набуває популярності. Тенденція стосується саме однокімнатних квартир у новобудовах. Адже сьогодні це вже не маленькі кімнати з крихітними кухнями, а доволі просторі вітальні з кількома зонами, які можуть бути поєднанням спальні та кабінету. Великі габарити сьогоднішніх однокімнатних квартир — не єдиний “плюс”.

Kitchen

15,4 m²

easily put all your favorite kitchen gadgets, ideal for culinary experiments

(Українська) Практика показує, що купити однокімнатну квартиру в Івано-Франківську бажають люди, які думають про завтрашній день. При цьому все більше людей хочуть придбати помешкання саме на первинному ринку — нове і сучасне. Така інвестиція виправдана, адже нині забудовники зводять житлові комплекси за новітніми технологіями, якісно, функціонально. Це означає, що в найближчій перспективі новоселам не доведеться робити ремонти, засмучуватись через технічні проблеми і комунальні поломки. У придбаній однокімнатній квартирі можна буде повноцінно насолоджуватись комфортним відпочинком чи якісно працювати у її робочій зоні. Таке елітне житло — рай для самореалізації, творчих пошуків і креативу. В цьому і полягає головна перевага купівлі однокімнатної квартири еліт-класу.

Living room

19,1 m²

harmoniously performs the role of the creative office, bedrooms and rooms for rest

123

Bath

6,7 m²

so elegant, that she really does not want to leave

123

Hall

10,1 m²

in size is more like a separate cozy room, here you can easily put everything you need

123

Apartment planning

Contemporary planning that overestimate your idea of an apartment. At the first visit you will understand why we call it "apartments"