Життя у досконалих деталях
Обрати квартиру

Зворотній зв'язок

Маєте запитання? Зателефонуйте нам для детальної консультації

Скористатися акцією

Як обрати та перевірити забудовника?

Дата
Поділитись

У наш нестабільний час, коли питання репутації є ключовими

у ділових взаємовідносинах, необхідно ретельно перевіряти інформацію про потенційних партнерів, особливо коли ви плануєте довірити їм свої гроші. Так, серед десятків будівельних компаній міста, найпотужніших гравців можна перелічити на пальцях. Саме з ними воліють співпрацювати більшість мешканців Івано-Франківська. Чому так і як визначити, чи варто довіряти будівельній компанії, ми розповімо нижче.

Перевірка забудовника. Аналіз інформації

Навіть первинний збір даних по відкритих мережевих джерелах може дати багато інформації для роздумів. Просто довідайтеся:

 • Чи давно працює на ринку компанія, що вас зацікавила.
 • Скільки об’єктів вона вже реально здала, а скільки має в активі.
 • Пошукайте в мережі згадування забудовника, вивчіть досвід покупців у роботі з ним.
 • Проаналізуйте власні відчуття від взаємодії із сайтом. По ньому дуже багато можна сказати про клієнтоорієнтованість, сучасність, дружелюбність компанії.
 • Вивчіть цінову політику. Зрозуміло, що забудовник встановлює низькі ціни на ЖК, який тільки почав будуватися. Зрозуміло, коли компанія влаштовує акції або пропонує особливі умови при стовідсотковій оплаті. Але значно занижена вартість, особливо уже готового житла, повинна, як мінімум, насторожити.

Візьміть до уваги власний сайт компанії, але не обмежуйтеся ним при пошуку інформації. Не полінуйтеся перейти на другу-третю сторінки пошукової видачі.

Відвідування офісу та об’єкта будівництва

Якщо на першому етапі вас усе влаштувало, прийшов час поїздок і особистих зустрічей. Відвідайте споруджуваний об’єкт та офіс компанії. Про те, як компанія вибудовує відносини з покупцями, багато чого розповість і сам офіс, і поведінка менеджерів.

Розмовляйте з ними, розповідайте про свої потреби, переваги, побажання до майбутнього житла й відзначайте: співробітники налаштовані розв’язати ваше завдання чи просто нав’язати вам те, що їм не терпиться збути з рук?

Запросіть інформацію про об’єкт, який вас цікавить: темпи будівництва, ступінь готовності тощо, а потім вивчіть об’єкт особисто, щоб звірити дані.

Надійні забудовники дадуть можливість перевірити відповідні документи

За запитом менеджер чесного забудовника охоче надасть для ознайомлення всі необхідні папери. Серед них має бути:

 • Установчі документи забудовника: статут і свідоцтво про реєстрацію.
 • Ліцензія, що дає право на будівництво, у тому числі – чи зазначений у ній тип будинку, про який йде мова.
 • Право на земельну ділянку, де ведеться забудова, – це може бути договір оренди або свідоцтво власника, у першому випадку потрібно буде перевірити, чи є реєстрація договору в держреєстрі. У графі про цільове призначення повинне бути зазначено саме будівництво житлового будинку за відповідною адресою.
 • Дозвіл на будівництво, включаючи зазначені в ньому терміни дії й адреси майбутніх будинків. Буває так, що компанія веде будівництво декількох об’єктів на одній ділянці, але дозволи містичним образом виявляються виданими не на всі будинки.
 • Проектні документи.
 • При укладанні договору – документи представника компанії, який укладає договори від імені забудовника, якщо договір укладається не із забудовником безпосередньо.

Можна доручити перевірку забудовника юристові, у лояльності й компетентності якого ви абсолютно впевнені.

Забудовник «Вертикаль». Чому нам довіряють?

Більш ніж 1,5 тисячі родин знайшли своє нове житло в сучасних, безумовно комфортних і безпечних ЖК від «Вертикалі». Ми здали 92+ тисячі квадратних метрів житла, наша партнерська сервісна служба опікується кожним зданим будинком і кожною родиною, яка живе в ньому.

Ми будуємо житлові комплекси, складні за структурою й гранично дружелюбні до своїх жителів. Зводимо будинки, у яких хочеться зустрічати кожен новий день свого життя.

“Вертикаль” – це Дім вашої і нашої гордості