Життя у досконалих деталях
Обрати квартиру

Зворотній зв'язок

Маєте запитання? Зателефонуйте нам для детальної консультації

Скористатися акцією

Як вибрати квартиру в новобудові?

Дата публікації
Поділитись

Які найважливіші моменти потрібно врахувати під час вибору нового житла

, щоб у майбутньому життя новоселів було безпроблемним? Про найголовніші фактори і як їх розглядати – у статті «Вибір квартири: поради покупціві».

Вибір району проживання

Це перше, з чим потрібно визначитися, навіть якщо на вибір оптимального варіанта піде багато часу. Адже важливо розділяти особисті бажання та об’єктивні потреби і водночас прагнути досягнення балансу між ними. Наприклад, люди, які завжди мріяли жити на природі, обираючи приміський ЖК, кажуть: «Місце проживання компенсує брак інфраструктури». Але потім виявляється, що витрачати на щоденну дорогу втричі більше часу, ніж раніше, – зовсім не гарне рішення. І розваг стало не вистачати, і друзі виявилися далеко…
У будь-якому разі родинам із дітьми необхідні школи, дитячі садки, поліклініки поруч. Слід зважити, наскільки зручно буде їздити з нової квартири до басейну, музичної школи, фітнес-центру, а якщо доведеться їх міняти, чи не затьмарять негативні наслідки заміни інших переваг.
Потрібно з’ясувати ситуацію із дорожніми розв’язками, маршрутами громадського транспорту, переконатися в наявності зупинок неподалік. Усі члени родини пересуваються на машинах? Отже, корисно перевірити, наскільки великими є затори в години пік, розрахувати витрати часу на дорогу за звичними пунктами призначення. Це важливо, тому що час на дорогу необхідно витрачати щодня.
Оцініть наявність магазинів, ТРЦ, аптек, кафе, театрів, інших об’єктів звичного для вас проведення часу. Також дуже важливо дізнатися про екологічну і криміногенну обстановку в обраному районі.

Вивчення технології будівництва

Щоб вирішити, як обрати квартиру з урахуванням цього фактора, потрібно розуміти, наскільки комфортно жити людям у будинках із різних матеріалів.

  • Цегляний будинок – це хороша звуко- і теплоізоляція, комфорт проживання та довговічність будівлі. Однак зависока ціна – це недешева технологія.
  • Блочний будинок із керамзиту і шлакобетону – це доступна ціна, але не дуже якісна звукоізоляція (утім, це вирішується спеціальними оздоблювальними матеріалами) і великі труднощі з переплануванням.
  • Цегляно-монолітні будинки зручні тим, що в них досить просто зробити перепланування.
  • Монолітне будівництво – це дуже міцний будинок з відмінною тепло- і звукоізоляцією. Такий тип забудови застосовують для сейсмоактивних районів і при зведенні елітного житла.

Кількість кімнат

Обрати квартиру в елітному ЖК у хорошому районі, але з меншою кількістю кімнат, або твердо стояти на тому, що потрібна саме трикімнатна квартира, навіть якщо поверх буде не той?
Родині з трьох-чотирьох осіб (батьки й одна-дві дитини) потрібно не менше двох кімнат і три – якщо діти різної статі.

Ціна квартири

Вважається, що на вибір квартири насамперед впливає комфортний покупцеві ціновий діапазон. Але, проаналізувавши інші чинники, ми вирішили поставити цей пункт останнім. Є низка способів вирішити питання фінансів, але немає жодного способу змінити інші компромісні рішення: район міста, де вже придбано житло, або технологію його будівництва.

Загалом, порада одна: обдумуючи ціну квадратного метра квартири, зважайте на те, що отримуєте разом із нею. Спортивні майданчики поруч, безпечну територію, елітні оздоблювальні матеріали квартири, продуманий простір для життя або тільки необхідний мінімум? Житловий комплекс із паркінгом, ландшафтним дизайном, швидкісними безшумними ліфтами, шумоізоляцією у квартирах, встановленими кондиціонерами та іншими рішеннями для комфорту і безпеки, ймовірно, виграє у ваших очах порівняно з більш дешевими квартирами в ЖК, де навіть паркомісць не вистачає на всіх. А є і такі рішення забудовників, які щодня заощаджуватимуть ваші гроші, наприклад, оснащені лічильниками комунікації.

Сподіваємося, розглянувши всі фактори та зробивши висновки, ваша родина легко дійде згоди про те, якою має бути нова квартира в будинку вашої мрії!

Перепланування однокімнатної квартири в новобудові

Новобудови – це величезний простір для реалізації власних дизайнерських амбіцій щодо перепланування квартири, адже сучасні архітектурні рішення передбачають відкрите планування й відсутність несучих стін у приміщенні.

Детальніше

Будинок №6 елітного ЖК HydroPark DeLuxe отримав енергетичний сертифікат будівлі

Раді повідомити, що будинок №6 елітного житлового комплексу HydroPark DeLuxe отримав енергетичний сертифікат будівлі – експертний висновок,

Детальніше

Коли краще купувати квартиру?

Коли найкраще купувати квартиру? Основне правило вдалої покупки — купувати квартиру тоді, коли вона дійсно потрібна. Якщо вам потрібно кудись перенести речі просто зараз, є сенс не сподіватися на сезонне зниження ціни, а добре поторгуватися й поселитися у власному житлі якомога скоріше.

Детальніше