Життя у досконалих деталях
Обрати квартиру

Зворотній зв'язок

Маєте запитання? Зателефонуйте нам для детальної консультації

Скористатися акцією

Інвестиція у нерухомість

Дата публікації
Поділитись

Інвестиції у нерухомість – відповідальний крок, який слід ретельно обміркувати. Купуєте ви житло для власного користування, для здачі в оренду,
офісне чи комерційне приміщення під магазин – усе це краще обговорити з професіоналами, виходячи з ваших потреб, бюджету, здатності брати на себе ризики й відповідальність.

Інвестування у нерухомість: плюси та мінуси

Плюси:

 • Нерухомість вважається менш ризикованою цариною, ніж акції чи гра на біржі.
 • Нерухомість – це довгострокові інвестиції, які допоможуть заощадити кошти та фінансувати вихід на пенсію. Це додаткова вигода.
 • Наявність нерухомого майна – цінний актив при отриманні кредиту, бо свідчить про можливість сплачувати відсотки без дефолту.
 • Житло у великих містах постійно користується попитом, що робить його безпечнішим варіантом для інвесторів.
 • Нерухомість захищена від знецінення, на відміну від депозитних вкладів.

Мінуси:

 • Ліквідність у сфері нерухомості не така велика порівняно з іншими варіантами. Продати свою власність – досить марудна і тривала справа, або ж ви муситимете суттєво знизити ціну.
 • Є ризик, що відсоткова ставка за кредитом зросте, і оренда квартири її не покриватиме.
 • Незважаючи на рентабельність приміщень під офіси та торговельні точки, доведеться чекати 7–10 років, поки об’єкт повністю окупиться.
 • До стандартних витрат на нерухомість можуть додатися поточні технічні витрати.

Можливі напрямки інвестування у нерухомість

Наразі ціни на квартири в Івано-Франківську падають, особливо в будинках, що ще зводяться. Натомість, вартість оренди постійно зростає. Вкладаючи кошти на ранніх етапах будівництва, можна заощадити 30–50% вартості приміщення.

Сьогодні вигідно інвестувати в нові ЖК із розвиненою інфраструктурою, привабливим розташуванням і максимально оздобленим помешканням.

Будівельна компанія «Вертикаль» пропонує комфортні квартири в сучасних житлових комплексах, розташованих у центрі міста: «Козацьке містечко», «Веселка річкова», SONATA, «Містечко мануфактура», HydroPark DeLuxe.

На що треба звернути увагу при капіталовкладенні?

Головне – це реалізація потенціалу об’єкта капіталовкладення. Забудовник має надати всі гарантії щодо завершення робіт в установлений термін, документів, прозорості угоди, повернення коштів у разі форсмажорної ситуації.

З іншого боку, важливими є такі фактори:

 • Якість самої будівлі: матеріали, архітектура, оздоблення, енергоефективність, прибудинкова територія.
 • Розташування: наявність розвиненої інфраструктури, офісних та торговельних центрів, лікарень, шкіл, дитсадків, кафе і ресторацій – усього того, що робить місце популярним.
 • Постійний розвиток району, що сприяє зростанню орендної плати.

Саме в таку нерухомість пропонує інвестувати БК «Вертикаль», яка працює на ринку з 2010 року і зарекомендувала себе відповідальним і надзвичайно надійним девелопером, що пишається кожним своїм проектом.

Висновки

Ризик існує завжди: в Україні не найкраща економічна ситуація, але це не привід боятися. Житло, як і хліб, потрібне людям завжди. Сучасні молоді люди й сім’ї перебираються до великих міст учитися й працювати за гідну винагороду.

У цьому плані Івано-Франківськ є перспективним містом для інвестування, особливо в однокімнатні квартири й студії.