Життя у досконалих деталях
Обрати квартиру

Зворотній зв'язок

Маєте запитання? Зателефонуйте нам для детальної консультації

Скористатися акцією

На якому поверсі краще купити квартиру?

Дата публікації
Поділитись

Який поверх найкращий для життя? Це залежить від смаків та вподобань покупця. Розгляньмо всі типи поверхів і подумаймо, наскільки зручний для вас кожен з них.

Вибір «золотої середини» — з 4-го по 8-й поверх

Квартири, розташовані з 4-го по 8-й поверх, вважають «золотою серединою». Їх практично не стосуються проблеми нижніх поверхів зі звукоізоляцією й верхніх поверхів з протіканнями даху й літньою спекою. Водночас мешканцям доведеться миритися із сусідами з усіх боків: згори, знизу, на своєму поверсі. Квартири в «золотій середині» часто бувають дорожчі, ніж на верхніх або нижніх поверхах.

Переваги й недоліки останнього поверху

Останні поверхи традиційно вважають не найкращим варіантом для проживання. Це пов’язано з такими факторами:

 • Улітку там найспекотніше. Між житловим простором і сонячними променями є лише дах, тому без кондиціонера буде тяжко. Найспекотніше в кутових квартирах. Там сонце припікає не тільки згори, але й через бічні стіни.
 • У дощову пору або під час танення снігу є ймовірність протікання. Про проблеми з дахом — наприклад, шви, які протікають, або викришені плити перекриття — мешканці верхніх поверхів дізнаються першими.
 • Високо підійматися. Якщо ліфт не працює, жителям верхніх поверхів багатоповерхівок доводиться постійно підійматися й спускатися пішки. Це дуже незручно для молодих мам з візочками або маленькими дітьми, літніх людей, та й просто для тих, хто дуже втомився.

Варто зазначити, що мешканцям будинків від будівельної компанії “Вертикаль” не доведеться хвилюватися щодо цих негативних факторів, адже ми будуємо повноцінні верхні поверхи, на яких можливість протікання або перегріву виключена, а якісні ліфти українського виробництва працюють без нарікань. А у елітному житловому комплексі HydroPark DeLuxe навіть є можливість їхати ліфтом одразу з підземного паркінгу.

Тож, на останніх поверхах люди не тільки живуть, але активно продають і купують житло. І ось основні причини:

 • Найкращий краєвид відкривається саме з верхніх поверхів. Особливо щастить у цьому жителям багатоповерхівок, які можуть милуватися нічним містом, мальовничим озером та парком або навіть горами хоч щодня.
 • На верхньому поверсі максимально тихо. Сюди долинає менше гамору з двору, тут не чутно розмов під вікнами. Над головою ніхто не тупотить, і не вмикає музику.
 • Якщо з дахом усе гаразд, вас гарантовано не затоплять. Тому можна не боятися робити дорогий ремонт.
 • На сходовій клітині чисто й затишно. Оскільки на верхній поверх навіть у разі виходу з ладу ліфта підіймаються тільки його мешканці, на вашій сходовій клітці завжди буде якнайменше сміття й відвідувачів.

Переваги й недоліки першого поверху

З’ясовуючи, на якому поверсі краще жити, багато людей відразу відкидають перші поверхи. І даремно. Квартири на перших поверхах дуже зручні для людей похилого віку, особливо якщо у них уже є чи вірогідні в майбутньому проблеми з пересуванням.

Життя на першому поверсі має свої переваги:

 • Батькам маленьких дітей не доведеться високо носити візочок і хвилюватися, як дитина доїхала в ліфті сама. Відпускаючи дітей гуляти біля під’їзду, ви завжди зможете пильнувати за ними й швидко зреагувати, якщо знадобиться допомога.
 • З вікна можна милуватися квітучими прибудинковими клумбами, кущами, деревами.
 • Ви нікого не затопите, хіба що сантехніків у підвалі. Але вони там бувають не щодня.
 • Можна вільно стрибати, кидати важкі предмети, заводити їжачка або тупотіти хоч цілодобово, бо знизу знову ж таки нікого немає.

Звісно, перший поверх не позбавлений недоліків.

 • Якщо заб’ється каналізація, у вашому санвузлі або ванній можуть виникнути проблеми.
 • Ви будете в курсі всього, що відбувається під вашими вікнами, незалежно від того, чи цікаво вам це. Але це питання легко вирішується за допомогою якісних шумоізоляційних вікон, як, наприклад, у HydroPark DeLuxe від БК “Вертикаль”.
 • Якщо біля ваших вікон ростуть високі дерева, є тінисті виноградні арки або інші зелені насадження, у квартирі будуть сутінки навіть удень.

Висновки

Отже, тепер ви можете оцінити основні переваги й недоліки кожного поверху й вирішити, на якому поверсі краще купити квартиру.. Якщо досі сумніваєтеся – не соромтеся запитати докладніше про усі нюанси у наших провідних менеджерів, які із задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати варіант, який підійде саме вам. Вдалої угоди купівлі-продажу!