Життя у досконалих деталях
Обрати квартиру

Зворотній зв'язок

Маєте запитання? Зателефонуйте нам для детальної консультації

Скористатися акцією

Перепланування однокімнатної квартири в новобудові

Дата публікації
Поділитись

Новобудови – це величезний простір для реалізації власних дизайнерських амбіцій щодо перепланування квартири, адже сучасні архітектурні рішення передбачають відкрите планування й відсутність несучих стін у приміщенні.

У сучасних будинках однокімнатна квартира – не хатинка кума Гарбуза, а повноцінне житло площею 40 та більше квадратних метрів із великою ванною кімнатою та просторою кухнею.

БК «Вертикаль» з гордістю презентує такі квартири в своїх нових ЖК.

Узаконення перепланування квартири

Узаконення перепланування квартири в новобудові відбувається досить легко. Цьому сприяють:

  • відсутність несучої стіни між кімнатою та кухнею;
  • велика площа основної кімнати;
  • Постанова № 1024 від 28.12.2016 «Про внесення змін до Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків», яка спрощує перепланування.

Будь-які дії, спрямовані на перепланування, контролюються в Україні Житловим кодексом, де чітко вказано, що можна та що в жодному разі не можна робити з помешканням. Головне – нічого не робити з несучими стінами, не міняти кухню й ванну кімнату місцями та не втручатися в інженерні конструкції.

Якщо не планується нічого з вищесказаного, то жодного дозволу не потрібно.

Щодо решти, то порядок перепланування квартири такий:

  • узгодити чернетку перепланування з місцевим архітектурним органом;
  • отримати остаточний варіант плану;
  • подати пакет документів на узаконення перепланування: право власності на житло, техпаспорт, заяву власника, погоджений архітектурний проект.

Далі залишилось отримати офіційний дозвіл на перепланування квартири й розпочинати удосконалення житла.

Перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну

Найпоширеніший варіант перепланування – поділ кімнати на спальню та вітальню, іноді – кабінет.

За допомогою гіпсокартону можна поставити перегородку, яка майже повністю відокремить спальну зону. Якщо квартира кутова, то можна влаштувати дві повноцінні кімнати з вікнами.

Перегородки та ширми

Розсувні перегородки, штори або ширми – найпростіший варіант зонування, що не потребує жодних дозволів. За такого варіанта відокремлення зони відпочинку в квартирі буде більше світла та простору, але й жодної звукоізоляції.

Зонування за допомогою меблів

Для зонування за допомогою меблів підійдуть відкриті стелажі – простір буде виокремленим і водночас напівпрозорим. Інший випадок – шафа-купе чи сервант, коли куточок для ліжка повністю прихований від зайвих очей.

Висновки

Сучасні однокімнатні квартири проектуються з турботою про мешканців: вони великі за площею, просторі та світлі.

БК «Вертикаль» пропонує квартири, в яких легко зонувати спальне місце й вітальню, кабінет чи гардероб за допомогою гіпсокартону, склоблоків чи меблів.

З квартири можна зробити яскраву студію, об’єднавши вітальню з кухнею та передпокоєм. Затишок власників квартири та комфортний простір для життя – передусім.

Етапи ремонту в новобудові

Коли і з чого починати ремонт – залежить, у першу чергу, від виду будинку.

Детальніше

Будинок №6 елітного ЖК HydroPark DeLuxe отримав енергетичний сертифікат будівлі

Раді повідомити, що будинок №6 елітного житлового комплексу HydroPark DeLuxe отримав енергетичний сертифікат будівлі – експертний висновок,

Детальніше

БК Вертикаль обмежує режим роботи на період карантину

Дбаючи про здоров‘я наших Співробітників та Клієнтів, на період дії карантину, запровадженого центральними та місцевими органами державної влади, БК Вертикаль переходить в обмежений режим роботи та повідомляє про тимчасове призупинення робіт по будівництву об’єктів Компанії. Для зручності Клієнтів менеджери з продажу проводитимуть консультації у телефонному режимі та онлайн. Усім міцного здоров‘я, зберігаймо спокій! Кол-центр: /050/ […]

Детальніше